вівторок, 13 листопада 2018 р.

    Мова - найбільший скарб  будь-якого народу. Тисячоліттями, віками, роками плекала її земля предків, передавала з покоління в покоління, вкладаючи дедалі більше народну душу і водночас формуючи її.
    9 листопада, День української писемності та мови, - свято, яке було встановлене Указом президента України в 1997 році на честь українського літописця Нестора – послідовника, творців слов'янської писемності Кирила і Мефодія. Дослідники вважають, що саме з преподобного Нестора Літописця і починається писемна українська мова.
     12 листопада у  Ремезівцівському НВК відбувся захід „Не цурайся рідної мови...” з учнями 10 класу, під керівництвом учителя  української  мови та літератури 
 Гонтар Л.І.
    Учні  мали змогу послухати вірші українських поетів, дізнатися більше про створення та історію перших видів писемності, згадати сумнозвісні трагічні сторінки нашої мови.
 Тож результатом заходу стало усвідомлення учнями того, що українська мова ввібрала в себе все найкраще, найніжніше, найвеличніше, найблагородніше, найпоетичніше і найболючіше, а наше завдання – оберігати її як зіницю ока і передати наступному поколінню,   як найбільший скарб!




Немає коментарів:

Дописати коментар